Geniş Alan Koku Makinesi


Paylaş
Facebook Twitter Google+ Pinterest Email Addthis

geniş alan koku makinesi, koku makinası, koku makinesi

Geniş alan koku makinesigeniş alan koku makinası, alana özel ürettiğimiz (Restoran, AVM, piknik alanları, mağaza vb.) geniş alan koku makinelerini, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Koku makinesi, özel olarak hazırlanan koku kartuşu ile çalışmaktadır. Kullanım süresi, ortalama olarak 1 ay da tükenmektedir. Geniş alan koku makinesi, Farklı 30 farklı koku kartuşunu Bueno Kozmetik firması ile iletişime geçerek satın alabilirsiniz.

Alanı Nasıl Kokulandırıyor?

Geniş alan koku makinesi, sürekli veya belirli periyotlar ile havaya minik moleküller bırakmaktadır. Bu moleküller dağılmadan önce cihaz içerisindeki kartuş yardımıyla havaya, koku olarak dağılmaktadır. Belirli bir süre içerisinde, koku alana sinecek ve alan sadece o koku ile kokacaktır.

geniş alan koku makinesi Geniş Alan Koku Makinesi

Kötü kokular giderecek olan koku makinesi, firmanızın hep aynı koku ile kokmasını sağlayacaktır. Firmanızın akılda kalıcılığını arttıracak ve firmanıza ait bir kokunun olmasını sağlayacaktır.

Kurumsal Koku Tasarım

Kurumsal koku tasarım nedir yada ne işe yarar gibi sorularınızı önceki yazılarımızda cevapladık. Koku cihazı içerisinde yer alan koku

kartuşunu, firmanıza özel olarak tasarlanan koku kartuşunu, koku cihazı yardımıyla alan kokulandırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kokunuz sadece firmanıza ait olmakla kalmayıp müşterilerinizin, misafirlerinizin veya alanda bulunan konuklarınızın koku ile ruh halini şekillendirebilirsiniz.

Çeşitli deneyler ile ispatlanmış koku çeşitlerini, koku kartuşu haline getirerek siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Örneğin, deniz kokusu; insanlara güven, eski hatıralar ve hüzünlü bir ruh haline geçiş yapmasını sağlamaktadır. İnsanların, bilinç altındaki koku hafızasına ileti göndererek verilmek istenen mesajı koku yolu ile vermektedir.

Geniş Alanlara Özel Koku Cihazı

500 m² arasındaki alanları, tek cihaz ile kokulandırabilirsiniz. Alana özel olarak üretilen koku cihazlarını sitemiz üzerinden inceleyebilir ve bizimle iletişime geçerek kolayca satın alabilirsiniz.

Koku cihazları, 5 yıl üretici firma garantisi altındadır. 7/24 alana koku yayarak, alanı yeni giriş yapan ziyaretçilerin kokuyu hızlı şekilde algılamasına sebebiyet verecektir.


© 2018 kugu.com.tr • kugu@kugu.com.tr • 0216 576 66 89